JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Vollga prane shkolles Italiane i pozicionuar nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 95m2.
Apartamenti eshte i mobiluar ne detaje totalisht i ri dhe jepet per qira afatgjate.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno, kuzhina e vecuar, tualeti, si dhe nje verande.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

294

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin