Apartament 2+1+2 tek "Sunrise Residence" - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tualete tek Sunrise Residence prane TEG. Kompleksi Sunrise eshte nje nga komplekset me me te investuara dhe me te qeta i organizuar me Vila, Apartamente, Duplekse.
Kompleksi ofron facilitete per banoret duke qene qe disponon pishine te hapur, ambjente te gjelberuara, fushe basketbolli, fushe tenisi, pedonale per shëtitje rreth kompleksit. Kompleksi eshte ndertuar dhe i perfunduar ne vitin 2017 - 2018 i administruar dhe i survejuar 24h me roje dhe kamera sigurie.
Apartamenti ka Sipërfaqe totale 138.2m2 dhe organizohet: Living Room + Kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartameti ka investim mjaft cilesor me parket, Sistem Kondicionimi, dhe nje stil modern mobilimi. Arkitekti eshte kujdesur deri ne detaj per funksionalitetin e apartamentit, po ashtu dhe ne detaje ne mobilim duke e bere ate nje mundesi per nje jetese sa me mire larg smogut dhe zhurmes se Tiranes. Orientimi i Apartamentit eshte Jug - Perëndim duke mundësuar ndricim natyral. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne katin -1 . Kontaktoni tani per me teper detaje apo nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

138 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

237

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin