JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE VOLLGA DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati 4 katesh me nje siperfaqe totale prej 154m2.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet, sonxhorno me kuzhinen e vecuar, tualeti kryesor, si dhe nje verande te bollshme dhe te mbuluar.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

154 m2

Sip. e brendshme:

154 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

260

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin