JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga e re e Portit te Durresit i pozicionuar ne katin e 6-te te banimit te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 80m2.
Organizohet ne dhoma gjumi, sonxhorno me kuzhinen, tualeti, si dhe ballkoni.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e re e Portt, Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin