SHESIM SUPER APARTAMENT 2+1 PALLAT I VITIT 2023, I ARREDUAR PLAZH URA DAJLANIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky apartament i vendosur në katin e dyte ofron një vendndodhje të shkëlqyer në zonën e Plazhit në Durrës, ideal për ata që kërkojnë një shtëpi afër detit dhe qytetit.
Apartamenti ka siperfaqe totale 81.5m2.
Eshte totalisht i sapo mobiluar dhe i investuar
Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve ne 2 dhoma gjumi, kuzhina me dalje ne ballkon, si dhe tualeti.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

751

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: plazh ura dajlanit, Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin