Shitet Apartament 2+1 ne Sarande - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande, ne nje nga zonat me te kerkuara. Apartamenti eshte i organizuar me nje korridor shperndares qe lidh sallonin me ambientin e gatimit, me nje tjeter korrifor qe ben vecimin e tij me 2 dhomat e gjumit dhe tualetin. Apartamenti disponon dhe nje ballkon i bollshem, i cili ofron nje pamje spektakolare te lire ne nje nder bregdetet me te vyera te vendit tone.
Opsion ideal per banim gjithashtu edhe per investim .
Te dhenat e apartamentit:
Siperfaqe neto: 70.46m2
Siperfaqe e perbashket: 5.68m2
Siperfaqe verande: 8.23m2
Siperfaqe totale: 84.37m2

Kati i 2-te banimi dhe orientim perfekt Juglindje.

Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin