Shesim Apartament 2+1 te Mine Peza - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Rr. Mine Peza, kemi per shitje nje apartament 2+1 ndertim i viteve 95. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pozicion shume te favorshem per banim ose per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. Se fundmi apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht duke nxjerre ne pah dhe potencialin real te tij.

Disponon dokumentacion ligjor, dhe eshte ne shitje per nje cmim prej 170 000 Euro.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1330

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin