SHITET VILE NE GREEN REZIDENCE NE BERZHITE - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne Green Rezidence e cila perbehet nga 16 vila dhe eshte ndertuar ne vitin 2020.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 180 m2 dhe parcele prej 800 m2. Eshte e organizuar ne 2 kate, me nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 4 dhoma gjumi, 3 tualete , nje garazh i mbyllur dhe oborr me pishine. Vila eshte shume e investuar brenda me materiale ndertimi shume cilesore te ardhura nga Sllovenia, parket druri masiv, pllaka dhe hidrosanitare te markave me te mira europiane. Oborri eshte i mbjelle me peme frutore dhe ka hapesira per te organizuar barbeque dhe festa familjare. Vila ka dhe nje garazh i cili eshte parashikuar edhe per tu ngritur nje kat me siper. Vila eshte e survejuar si nga kompani sigurimi edhe nga kamera te brendshme. Eshte e dhene me qira me nje kontrate 4 vjecare qe prej gushtit te vitit 2023. Eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Rezidenca gjithashtu ofron ambiente te perbashketa multifunksionale si lulishte, hapesire e gjelber per femije, etj.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

530

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bërzhitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin