JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Don Bosko japim me qira apartament 2+1 .Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim mbi dyqane ne nje pallat buze rruge kryesore.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar si ne fotot perkatese me te gjitha kushtet .Organizohet ne nje sallon ndenje,2 dhoma gjumi te bollshme ,1 tualet , dhe nje ballkon i madh .Zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e duhura .Per me teper informacione na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin