OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE 21 DHJETORIT PER BIZNES - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne Rr.Muhamet Gjollesha, ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Eshte i rikonstrutuar totalisht rishtazi dhe eshte perdorur per qellim biznesi.

Organizimi dhe te dhenat e prones:

• 1 hapesire e madhe salloni
• 1 hapesire kuzhine e pajisur e bashkangjitur me sallonin
• 2 dhoma
• 1 tualet me dritare

• i shtruar i gjithi me laminat
• dritare te reja plastike
• instalime te rrjetit elektrik te reja
• instalime te rrjetit hidraulik te reja
• i pajisur me ndricim
• i pajisur me kondicioner
• hyrje te dedikuar te ndare nga hyrja e banoreve
• dyer te reja
• 30 metra siperfaqe perpara pallatit ne perdorim

I pershtatshem per zyra, after school, kopesht, klinike dentare, sallon parukerie, qender estetike, qender fizioterapie etj.


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Sip. Toke:

20 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

489

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin