Apartament Super Luksoz per shitje ne vije te pare te detit ne Sarande - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament luksoz ne vije te pare te detit ne Sarande. Apartamenti eshte i organizuar ne:
2 Dhoma Gjumi
1 Studio pune.
1 Kuzhine/ dhome ngrenie e mevetesuar me hapesire te konsiderueshme
1 Sallon ndenjjeje
3 Tualete
1 Korridor Shperndares
3 Ballkone me hapesire te bollshme

Ne gjendjen fillestare Apartamenti ka qene i perbere nga dy apartamente te ndare vecmas, njeri ka qene me dy dhoma gjumi, 2 tualete, sallon/ kuzhine dhe 2 ballkone, Apartamenti tjeter ka qene i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon/ kuzhine, nje tualet dhe ballkon. Brenda cmimit te shitjes, pa kosto ekstra, apartamenti mund te rikthehet serish ne 2 apartamente ne gjendjen fillestare. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

186 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

266

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin