ESKLUZIVE SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE TAPIZE, FUSHE KRUJE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet godine sherbimi 3 -kateshe ne TAPIZE, FUSHE KRUJE !
Godina ka nje siperfaqe totale prej 1422 m2 dhe siperfaqe trualli 1000 m2!

-kati perdhe 474 m2 siperfaqe ndertimi dhe ka 4m lartesi
Eshte i organizuar ne open space , 2 tualete.

-kati i pare 474 siperfaqe ndertimi dhe ka 4m lartesi
Eshte i organizuar ne open space , 1 tualet.

-kati i dyte 474 m2 siperfaqe ndertimi dhe ka 4m lartesi
Eshte i organizuar ne open space 1 tualet.


Hapesire per vendosje ashensori.
Parkim privat 500m2

Godina eshte ndertuar ne vitin 2008.

Mundesi shume e mire investimi per Shkolle, Hotel ,Mobileri ekspozite etj !
Prona ka nje pozicionim tejet te favorshem pasi eshte buze rruges kryesore .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Çmimi eshte i negociueshem.

Per me shume informacion apo vizite ne prone,ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1422 m2

Sip. e brendshme:

1422 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Tualetet:

4

Kati:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bubq

Qyteti: Fushë Krujë


Kontakto Agjentin