ISH DOGANA, SHESIM SHTEPI PRIVATE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Shtepi Private prane Ish Doganes
Siperfaqe Ndertimi: 50m2
Siperfaqe Trualli: 80 m2
Organizohet ne ambjentin e ndenjes dhe te gatimit sebashku , nje dhome gjumi dhe nje tualet .
Disponon Dokuemntacion te Plote Hipotekor.
Per me teper detaje jeni te lutur te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

147

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Casa Italia, Ish Dogana

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin