FRESK, APARTAMENT LOFT 2+1 PER SHITJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament Loft 2+1 në zonen e Freskut prane Restorant Deliut.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndjenje dhe gatimi te perbashket, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ne dhome e gjumit eshte e ndare ne dy dhoma katin 0 dhe katin 1.
Pallati eshte i mire administruar dhe ne nje ndertim te ri.
Per nje vizit ne prone mund te na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

293

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresk, Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin