Shitet Apartament 3+1 tek Liqeni Thate - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Liqenit te Thate. Kompleksi "FZ” është e konceptuar me nderthurjen e jetesës pranë qytetit dhe fare pranë gjelbërimit dhe natyrës duke garantuar cilesi jete nepermjet qetesise, ajrit te paster, pamje së plotë mbi parkun e liqenit, ullishtet dhe kodrat përreth.

Apartamenti esht i organizuar ne:

1 Sallon ndenje ,
1 Kuzhine te vecuar
3 Dhome gjuma,ku dhoma matrimoniale me garderobe dhe tualet te brendshem
1 Tualet dite
1 Dhome lavanderi
1 Verande me pamje te lire

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

131 m2

Sip. e brendshme:

114 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

336

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin