Shitet 4800 m2 toke ne Damjan Fortuzaj - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet 4800 m2 toke ne Damjan Fortuzaj

Toka eshte e pershtatshme per zhillim te biznesit te agroturizmit si dhe per ndertim industrial te lidhur me zonen. Vendndodhja e tokes eshte 1 km ne vije ajrore me by passin e ri te Tiranes dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

4800 m2

Sip. e brendshme:

4800 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

93

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Damjan Fortuzaj, Vaqarr

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin