SHITEN 2 VILA 2-KATESHE NE KORCE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne qytetin e Korces shesim 2 vila -2kateshe. Vilat ndodhen ne rruge kryesore , rruga qe shkon per ne Voskopoje.

Informacion mbi vilen:
-Siperfaqe Trualli: 3000 m2
-Siperfaqe Totale Ndertimi: 251.8 m2
-Viti i ndertimit: 2011
-Orientimi: jug-lindje ,veri-perendim


Organizimi:
-Kati 1 124.5 organizohet ne: Sallon + kuzhine, dhome gjumi nje tualet dhe nje verande.
-Kati 2, 127.3 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te bollshem.

Vilat kane nje oborr me gjelberim cka e ben shume komode jetesen per te shijuar dhe ajrin e paster.

Zona ne te cilen ndodhet eshte mundesi mjaft e mire investimi .

Për më shumë informacion apo vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

251 m2

Sip. e brendshme:

251 m2

Sip. Toke:

3000 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin