Shesim vile 2-kateshe ne Kompleksin Milord! - Century 21 Albania
Përshkrim

Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, me pamje nga Liqeni i Farkës, me një vendndodhje shumë të mirë mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona eshte e zhvilluar me komplekse vilash rezidenciale, bare/restorante te njohura, me infrastrukture te rregullt dhe lehtesisht te aksesueshme per ne Tirane, Qendren Tregtare TEG etj.

Rezidenca është e dizajnuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe përfundime cilësore, pamje mbresëlënëse nga liqeni, ndërtesa banimi të rrethuara vetëm me gjelbërim, shërbime, apartamentet do të jenë me ashensor, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj.


Informacion
Sip. Totale:

413 m2

Sip. e brendshme:

348 m2

Sip. Toke:

413 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

In evaluation

Website Views:

216

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin