Shitet Apartment 2+1 tek Liqeni i Thate ,Kompleksi FZ - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne TIRANE,tek KOMPLEKSI FZ prane LIQENIT TE THATE.
Apartmenti organizohet ne :sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punimemjaft cilesore.
Disponon certifikate pronesie .

Per me shume informacion mund te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

421

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin