JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne Astir.
-Ambienti ka nje siperfaqe prej 35 m2, ideal per aktivitete si parukeri,barber shop, dyqan etj.
- Ambienti jepet i mobiluar si ne foto. Disponon dhe nje tualet.
-Gjendet ne nje zone te populluar.

Mundesi shume e mire per sipermarrje qe nuk kerkojne hapesira te medha.

Per me shume informacione, apo per nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

35 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin