Shitet apartament 3+1+2 ne rezidencen Secret Garden, prane TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 3+1 për shitje në Secret Garden! I vendosur në zonën më elitare të Tiranës, ky apartament ofron një jetesë të qetë dhe komode për rezidentët. Pranë kompleksit do të gjeni faciletete të shumta, si: qendër tregtare, shkolla, supermarket, palestër, etj.

Informacioni mbi apartamentin:
• Sipërfaqja Bruto/Neto: 125m2 / 116.5m2
• Kati: 1
• I mobiluar
• Parking

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• Dhomë gjumi
• 2 Tualete
• Korridor shpërndarës
• Verandë

Për më shumë detaje, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.plans

Kontakto Agjentin