APARTAMENT 3+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 3+1+2
Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale.

I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës.

Ofrojme apartament 3+1+2 me garderobe ne Palacine
Siperfaqe totale 180 M2

Orientim Lindje jug perendim
Kati 2
A16

Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike.

Arkitekture elitare:
Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin

Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës.

Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial.

Parkim i dedikuar per Vilat
Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial.

Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.


Informacion
Sip. Totale:

180 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin