Jepet me qera 2+1 ne qender ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi te mobiluara te orientuara drejt lindjes ,
1 dhome ndenje gjithashtu drejt lindjes me nje kuzhine te vecuar e cila eshte e kompletuar .
1 tualet me mjaft hapsire dhe 1 korridor organizues ne pjesen e hyrjes .
Shtepia ndodhet prane qendres tregare "Bluestar" ne nje pallat ekzistues ne katin e 3 pa ashensor.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

139

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: qendra tregtare "Blue Star", Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin