AMBJENT KOMERCIAL NE SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI, TIRANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent komercial ne shitje perballe kompleksit Delijorgji.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 109 m2.
Eshte i vendosur ne katin -1.
Organizohet ne 2 ambjente pune dhe nje tualet.
E vendosur ne nje zone me levizje me mundesi zhvillimi biznesi, 20 metra larg rruges kryesore, perballe Delijorgjit.
Ideale per restorant, bar, palester, kantine vere, supermarket etj.
Me dokumtacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin