Jepet apartament 1+1 me qira tek Arc hotel, Astir - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira tek Arc hotel, Astir.
Ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, ballkon dhe tualet.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

286

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin