Apartament Modern 2+1+2 me Qira pranë Stadiumit Dinamo - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartamenti modern 2+1+2 pranë Stadiumit Dinamo. Apartamenti është i organizuar nga salloni ndenjes, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ky apartament është ideal për ata që kërkojnë komoditet dhe akses të shpejtë në qendrën e qytetit.

Zona tek Stadiumi Dinamo është një nga më të preferuarat në Tiranë, duke ofruar një gamë të gjerë facilitetesh.


Për më shumë informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin