Apartament 2+1 tek Mara Residence! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 tek Mara Residence!
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 124m2, nga te cilat 104.2m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 19.8m2 jane siperfaqe e perbashket. Organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Vendoset ne katin e gjashte te nje pallati 10 katesh ne nje nga rezidencat me te reja te kryeqytetit.
Per me shume informacion apo je vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

68

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin