Shitet 3+2 te Bulevardi i ri - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit të Ri, një zonë në zhvillim e sipër që ofron të gjitha komoditetet e nevojshme. Apartamenti përbëhet nga tre dhoma gjumi të bollshme, dy tualete moderne dhe një sallon i madh e i ndriçuar mirë.
Salloni ka një hapësirë të hapur që lidhet me kuzhinën e pajisur plotësisht.
Dhomat e gjumit janë dizajnuar për rehati maksimale, me dritare të mëdha që lejojnë ndriçim natyral dhe ajrosje të mirë. Tualetet janë të dizajnuara me stil modern dhe përfshijnë të gjitha pajisjet e nevojshme.
Apartamenti është pjesë e një komuniteti të qetë dhe të sigurt, me qasje të lehtë në shkolla, parqe dhe qendra tregtare dhe me distance 10 minuta larg qendres se Tiranes.


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

40

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin