Shitet Njesi Sherbimi ne zonen e Freskut - Century 21 Albania
Përshkrim

Njësia e shërbimit në zonën e Freskut me sipërfaqe prej 31 m² është e përshtatshme për një larmi aktivitetesh tregtare ose zyrtare. E vendosur në një zonë të frekuentuar dhe me qasje të lehtë, kjo hapësirë ofron mundësi të mira për zhvillim biznesi. Njësia ka përfundim cilësor dhe është e pajisur me ndriçim të mirë natyral, duke krijuar një ambient të këndshëm për punë. Me një planimetri funksionale, hapësira mund të përshtatet lehtësisht për nevojat specifike të përdoruesve. Ajo mund të përdoret për zyra, dyqane, studio, ose shërbime të tjera të ngjashme.


Informacion
Sip. Totale:

31 m2

Sip. e brendshme:

31 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin