ROLLING HILLS 1: VILE LUKSOZE ME QIRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira vile luksoze e ndohur në Rolling Hills Residence, vetem 5 minuta nga TEG, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës.
Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj.

Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban.
Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës.

Vilë ka sipërfaqe ndërtimi totale rreth 340 m2 dhe oborr të gjelbëruar me orientimin jug-lindje-veri-perendim.

Në katin perdhe vila organizohet:
- Ambient ndenje dhe kuzhinë e vecuar
- Ambient ngrënie me dalje në verande,
-Dhomë gjumi,
-Depo,
-Tualet dite.

Kati i parë organizohet:
-Dhomë matrimoniale
- Tualet
- Garderobë
-Verande e madhe,
-2 Dhoma gjumi
-1 Tualet i perbashket.

Bodrumi organizohet:
-Ambient teknik,
-Lavanderi,
-Tualet.

Mundesi parkimi te jashtem i mbuluar per 2 makina.

Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit te oborrit ku ndodhet pishina me permasa 11x4 dhe nje tende/Gaxebo.

Prona eshte e disponueshme duke filluar nga data 1 gusht 2024.

Per me shume informacione na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

734 m2

Sip. e brendshme:

340 m2

Sip. Toke:

734 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lunder, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin