SHITET APARTAMENT 1+1, PLAZH DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Lagjen nr.14 DURRES.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te plazhit me siperfaqe totale 70 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen nje tualet dhe nje ballkon.
Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor dhe shitet i mobiluar.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Palmave, Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin