APARTAMENT 1+ 1ME QERA NE SHKEMBIN E KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 për qira në Shkëmbi i Kavajës me pamje deti !!!
Ky apartament ndodhet në katin e dyte të një ndërtese 10-katëshe në zonën e Shkëmbit të Kavajës, Durrës, ideale për ata që kërkojnë një ambient komod dhe të qetë pranë detit.
• Sipërfaqe e brendshme: 65 m²
• Sipërfaqe totale: 77 m²
• Apartament me një dhomë gjumi dhe një banjo
• Ndodhet në katin e dyte të një ndërtese moderne
• Ideal për banim të përhershëm .
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

91

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin