SHITET GAZONIERE ME PAMJE DETI, PLAZH, DURRES!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Studio me tarracë dhe pamje nga deti në zonën e plazhit të Durrësit. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Sipërfaqja e certifikatës 28 m2 + tarracë me pamje nga deti 20 m2. Ana me diell. Apartament i rinovuar, kuzhine dhe mobilim. Ka hipotekë. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

26 m2

Sip. e brendshme:

48 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Studio

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

127

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin