ISH DOGANA. SHESIM APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky apartament në katin e 8-të dhe të fundit tek Ish Dogana

• Sipërfaqe neto 85.3 m²
• Sipërfaqe bruto 95.5 m²
• Ka pamje nga qyteti
• Përfshin një dhomë ndenjeje, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe një tualet
• Ndodhet afër qendrës së qytetit, qendrave tregtare, spitaleve, bibliotekës publike, shkollave, transporteve publike, supermarketeve, farmacive, autostradës, tregjeve, bankave, stacioneve të taksive dhe stendave të bicikletave
• Ka një post parkimi të përfshirë në çmim
• Sistemi i ngrohjes së ujit me energji diellore
• Në proces certifikimi për hipotekë
• Viti i ndërtimit 2024

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin