ISH DOGANA. SHESIM APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky apartament ndodhet në katin e dytë të një ndërtese të re 8-katëshe në zonën e Ish Doganës në Tiranë

• Sipërfaqja e brendshme: 66 m²
• Sipërfaqja totale: 74 m²
• Post parkimi i perfshirë në çmim
• Është i pajisur me sistem ngrohjeje solare për ujë
• Ndodhet në një zonë me qasje të lehtë në qendrën e qytetit, qendra tregtare, spital, bibliotekë publike, shkolla, transport publik, supermarkete, farmaci, autostradë, treg, banka, stacion taksi dhe mbajtëse biçikletash
• Procesi i hipotekës është në proçes
• Ndërtuar në vitin 2024

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin