JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES "JANI MINGA" - Century 21 Albania
Përshkrim

Te posta e Çoles pranë shkollës "Jani Minga " ne katin e 2-të jepet me qira ambient biznesi 70 m².

Ambienti mund të përdoret për biznese të ndryshme si: Zyra, Parukeri, Makeup Artist etj...
Ambienti organizohet ne ne 2 salla pune ,1 kuzhinë dhe 1 tualet.

PER NJE VIZITE NE PRONE ME KONTAKTONI.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Jani Minga Rruga Zaho Koka, Cole

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin