APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE PLAZH NGJITUR ME PELIKANIN - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne afersi te pasticeri "Pelikani" ne Plazh me siperfaqe 90m2.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , kuzhina, si dhe tualeti.
Ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Hekurudha, Plazh Hekurudha

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin