SHESIM NJESI NE RRUGEN DRITAN HOXHA - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM NJESI NE RRUGEN DRITAN HOXHA
Informacione mbi pronen:

* Kati 0
* Hapesire open space
* 1 tualet
* Siperfaqja e brendshme 30m2
* Aktualisht e mobiluar dhe e dhene me qira si garsoniere
Per nje vizite ne prone me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

30 m2

Sip. e brendshme:

30 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

61

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin