JAPIM ME QIRA KATIN E 2-TE VILES NE SKELE!! - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

JAPIM ME QIRA KATIN E 2-TE VILES NE SKELE!!

-Kati i dyte i viles ofron një ambient të sigurt dhe modern, ideal për banim të qetë,përmban punime të cilësisë së lartë dhe një ambient të mbushur me shije.
-Vila ka oxhak dhe sistemin e ngrohjes/ftohjes së bashku me mobilim kontemporan
-Me një siperfaqe të ndërtimit prej 147.72 m2 ,e organizuar me :
-një sallon të rehatshëm
-kuzhinën moderne
-dy dhoma gjumi
-dy tualete
-dy ballkone të bollshëm.
-Hapësira është e ndriçuar natyralisht me dritë nga dritaret e mëdha dhe është arreduar me kujdes për të krijuar një atmosferë të ngrohtë, e përforcuar nga prania e
oxhakut në mes të sallonit.

Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

148 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlorë-Skelë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin