Jepet me qira apartament 1+1 tek Nela 6 ne Yzberisht! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament, prane Nela 6.
Siperfaqe Neto: 56.2m2
Siperfaqe Bruto :67.1m2
Apartmenti ndodhet ne katin e 4 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-1 dhome gjumi;
-1 tualet;
Apartmenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode

Për më shumë informacion, ju lutem me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin