Shitet shtepi,servis dhe toke ne Spitalle, Durres. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi+servis+toke buze rruge ne Spitalle Durres,
*Shtepia eshte nje kateshe me siperfaqe 135m2 e cila organizohet ne:
-Nje Kuzhine
-Nje Sallon
-Tre dhoma gjumi
-Dy tualete
Rrethohet nga nje oborr i madh me gjelberim dhe vreshtari
*Servisi eshte 90m2 i pajisur me mjetet e nevojshme per ushtrimin e profesionit
*Siperfaqja e pergjithshme eshte 12650m2 nga te cilat 570m2 jane toke truall dhe pjesa tjeter eshte toke are.
-Shtepia, toka dhe servisi jane buze rruges kryesore dhe kjo si hapesire mund te perdoret per ndertimin e kapanoneve, pallateve si dhe bisnese te ndryshme.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

12650 m2

Sip. e brendshme:

225 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin