JEPET APARTAMENT 2+1+2+2 BALLKONE +1 PARKIM TE KIKA 1, KOMUNA E PARISIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamneti i cili ofrohet me qira gezon nje hapesire te bollshme prej 119.5m2, eshte i organizuar fillimisht nga nje korridor i cili ben shperndarjen e dy dhomave te gjumit, tualetit te dites dhe kuzhines me ambientin e ndenjies.
Dhoma e ciftiti eshte e pajisur ne brendesi te saj me tualet dhe ballkon, dhoma e femijeve i gezon te gjitha mobiljet per 2 femij dhe kuzhina eshte pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme se bashku me ambientin e ndenjies plus dhe ballkonin ne formen e verandes.
Fale oriitimit te tij nga lindja dhe dy ballkoneve apartamenti gezon shume drite dhe ajer,
Bashke me apartamentin ne cmim perfshihet edhe nje parkim, poshte pallatit.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

562

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020