Hyr
Përshkrim

Shitet Duplexi ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes tek Liqeni i Thate. Duplexi ka nje siperfaqe prej 190m2 , i ndodhur ne katin e gjashte bashke me papafingon. Kati i pare i duplexit organizohet nga 1 dhome gjumi me ballkon , 1 tualet dhe soxhorno me nje hapsire te bollshme me pamje nga liqeni . Duplexi eshte mjaft modern i shtruar me parket , ne katin e pare ka dhe nje oxhak ndersa ne katin e dyte eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi per femije , 1 dhome gjumi matrimoniale e cila ka dhe tualetin e vet .Per me shume informacione na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Lloji:

Duplex

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

192

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020