Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila organizohet ne 3 kate ndertim. Kati i pare dhe i dyte disponojne nje kuzhine te vecuar, nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, kati i trete disponon nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Katet lidhen me njeri tjetrin me ane te shkalleve te jashtme. Vila disponon gjithashtu dhe dy garsoniere te vecuara. Mundesi e mire per banim dhe investim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

7

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020