SHITET PUNISHTE MERMERI + TOKE NE VRAKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje punishte mermeri dhe toke ne Vrake.
Toka ka siperfaqe totale 2800m2 nga ku 1400 m2 jane ndertese.
Punishtja disponon te gjitha pajisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit.
Gjithashtu ofrohet per shitje toke me siperfaqe 5000 m2 ngjitur me punishten.
Prona zoteron dokumentacion te rregullt.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia


Informacion
Sip. Totale:

1400 m2

Sip. Toke:

7800 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

102

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vrake

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020