SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA MIHAL GRAMENO - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament prane Tregut Elektrik. Ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe organizohet ne nje sallon me kuzhine te vecuar 3 dhoma gjumi, dhe nje tualet te bollshem .Zona ofron cdo fasilitet te nevojshem per nje jetese komode dhe eshte shume e aksesueshme. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. .Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

896

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tregu Elektrik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin