Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht . - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 48.5m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet i mobiluar. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

49 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020