APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE RUS - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron nje hyrje apartamenti 1+1 ne Rus.
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet, gjithashtu ofrohet i mobiluar.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020