SHITET HOTEL - VELIPOJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje, ne zonen e Velipojes, ndertese 2-kateshe si dhe nje ndertese nje kateshe ngjitur. Objekti perdoret aktualisht si hotel nga ku perbehet nga 7 dhoma te kompletuara me pajisjet e kuzhines, tualet dhe dhome gjumi, gjithashtu i kompletuar eshte dhe objekti ngjitur. Ndertesa 2 kateshe ka nje siperfaqe 160m2/kat, ndertesa nje kateshe 75m2 si dhe oborr rreth 200m2. Ofrohet dhe opsioni i dhenies me qera. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

235 m2

Lloji:

Building

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

179

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Velipoje

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020