ME QERA - APARTAMENT 1+1 - PARRUCE, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera apartament 1+1 ne Parruce. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon+kuzhine, 1 dhome , 1 tualet dhe 1 ballkon. Hyrja ofrohet e mobiluar. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

210

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Parruce

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020